12 000 HUF
Schlőr Alajos: Elmélkedések növendék- és fölszentelt papok számára a sz. evangelium egész tartalma fölött, a négy evangelisták összhangzása szerint, az év minden napjaira idő-rend szerint fölosztva. I-III. köt. [Egy kötetben.] Szabadka, 1854, Bittermann Károly, XVI+556+6 p.;+530+6 p.;+XVII+519+13 p. Későbbi átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzéssel, ajándékozási sorokkal.