Anfreville, Franz von: Der Freund des christlichen Bürgers, Oder Bemerkungen über die bürgerliche Gesellschaft, mit Hinsicht auf das Christenthum. Frankurt und Leipzig, 1801. [ny. n.] 1 t. (rézmetszetű címkép) + 118 + [4] p. A modern idők szelleméhez igazított morális értekezés a városlakó polgár keresztényi kötelességeiről. Gót betűs szövegoldalakkal. A halványan foltos címképen újszövetségi jel...
Die Römische Religionskasse. Ein Anhang zum Römischen Gesetzbuch, oder die in Teutschland noch zu wenig bekannten Grundsätze des römischen Hofes. Aus Päpstlichen Bullen gezogen. I. Karlsruhe, 1787. 424 + 26 p.
Németh János: A katholikus egyház kultusza I. kötet Győr, 1887 . Surányi János. [4] 449 p.; Tartalom: Az istentiszteletről általában; A szent miseáldozat; A szentségek; A szent idők; A szentelmények. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé kopott egészvászon kötésben. DEDIKÁLT példány!
Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet. Bp.,1937. Szent István-Társulat, XX+651+1 p.; VI+735+1 p. Az első kötet második bővített és a II. kötet harmadik kiadás. Kiadói díszesen aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítókkal.