20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
cca 1960 Vojtech Kubasta: Christopher Columbus Genuensis. Santa Maria. Praha, én., Artia. Térbeli mesekönyv. Kiadói félvászon kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. 3 helyen javított, de alapvetően jó állapotban. Kifejezetten gyűjtői darab.