24 000 HUF
Lipthay Sándor, kisfaludi: Vasútépítéstan. I-II. kötet [négy kötetben, a mű 3 kötetben teljes]. Bp., 1885. Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. XIV+324p., X+269p., X+498p., VII+282p. . Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, számos illusztrációval.