19029.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Dömjén Miklós (szerk.): Somogymegye Trianon után. Bp., [1931], Szerző,(Ladányi Jánosné "Madách"-ny.), 358+2 p. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az ajánló sorokban szereplő egyik személy, Vitéz Keresztes-Fischer Ferenc beragasztott, 1932-es köszönetnyilvánító kártyájával kitüntetése alkalmából.