19011.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Énault, Louis: L'Amérique centrale et méridionale. Paris, 1867., F. de Mellado et C., 1 (acélmetszet) t.+XXXVI+444 p.+19 (acélmetszetek rajtuk I. Miksa mexikói császár, Havana, Buenos Aires, Montevideo, Lima, Rio de Janeiro, Veracruz, II. Dom Pedro, brazil császár, köztük 2 színes mexikóiakat ábrázoló táblával...stb.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, kisebb foxing foltokkal a lapokon, a lapokon egy részén aláhúzással, régi intézményi bélyegzésekkel.