19036.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Gaal Mózes: Huszonöt év. A Tisztviselőtelep története. Összeáll.: - - . A művészi fejléceket Baranski E. László rajzolta. Bp., 1911, Athenaeum, 115 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.