19021.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
17
Gubányi Károly (1867-1935): Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1915], Lampel R., (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+ 4+253+3 p.+15 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a sarkokon elhanyagolható apró kopásnyomokkal, szép gyűjtői állapotban. Gombos Ferenc Albin (1873-1938) történész és felesége, Miklósy Ilona ( 1873-1958) színésznő, írónő ex libris-szével.