19003.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Lázár István: Alsófehér vármegye magyar népe. Etnográfiai tanulmány. Nagyenyed, 1896, Szerzői, (Cirner és Linger-ny.), 211+3 p. + 7 t. + 1 (kihajtható táblázat) t. Későbbi félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.