19002.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Nagyvárad thj. város háztartásának, önálló vagyonkezelésű intézményeinek és alapjainak költségvetése az 1942.évre./ Nagyvárad thj. város háztartásának, önálló vagyonkezelésű intézményeinek és alapjainak és alapítványainak költségvetése az 1943.évre./ Nagyvárad thj. város háztartásának, alapjainak és alapítványainak költségvetése az 1944.évre./ Nagyvárad, 1942-1944., Kálvin-ny., 1 t. + 103+4+37 p.; 109+4+38 p.; 2+I-II+3-111 p. Félvászon-kötésekben, foltos borítókkal, az 1942-esben a címkép foltos, az 1943-1944-es kötetek gerince sérült, részben hiányos, névbejegyzésekkel (Béres Károly.) Rendkívül ritka!