19012.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Panait Istrati: Más fény felé I. Helytelen utakon. Bp., Genius. BETILTOTT! Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban.