19028.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
11
Pécs-baranyai ismertető 1934. Szerk.: Kalotai László. Pécs, [1933], Dunántúl Rt. - Taizs József, 4+442 p. + 3 (két oldalas, fényképek) t.+ 371+5 p. Egyetlen kiadás. A második részben: Baranya vármegye közigazgatási beosztása. Benne Zsolnay és Teleki Villány reklámmal! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.