19017.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
Tóth György: A lévai kegyes tanítórendi gymnasium története 1815-1895-ig. Léva, 1896, Nyitrai és Társa, 2+383+X+2 p.+1 t. Egészvászon-kötésben,Lévai Nyitrai és Társa-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel, a címlapon későbbi (1934) ceruzás ajándékozási sorokkal. Ritka!