19005.
43. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Weber, S[amu]: Zipser Geschichts- und Zeitbilder. Ein Beitrag zur vaterländischen Geschichte von - -. Leutschau [Lőcse], 1880., Jos. Th. Reiss, 2 t. + 392+4 p. + 4 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, javított kötéssel. "Putz Mátyás Lőcse" névbejegyzéssel és névbélyegzéssel.