10557. 43. Closed major auction Habsburg related items
10 000 HUF
0 HUF
1917 IV. Károly magyar király portréja. Wien, R. Lechner. Fotó, aranyozott paszpartuval, üvegezett fa keretben, hátoldalon magyar címerrel. 21x16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras