Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatics
30158.
1868GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:AU,XF kis karc / Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:AU,XF small scratch Adamo M15
Numismatics
30161.
1896KB 1K Ag "Millennium" eredeti, dombornyomott, kék színű, aranyozott feliratú "Millenniumi Koronaérem - 1896" díszdobozban T:XF / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium" in original, embossed blue case with gilt letters C:XF Adamo K5.2
Numismatics
30162.
1896KB 1K Ag "Millennium" eredeti, dombornyomott, barna színű "Millenniumi Koronaérem - 1896" díszdobozban T:XF patina, kis ph, a tok kopott / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium" in original, embossed, brown case C:XF patina, small edge error, worn case Adamo K5.2
Numismatics
30163.
1907KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" U.P jelzéssel, Artex-veret T:UNC / Hungary 1907KB 5 Korona Ag "40th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph I" Kremnitz, Artex restrike with "U.P." mark C:UNC Adamo K7.1
Numismatics
30168.
1935. 2P Ag "Pázmány" + 1935. 2P Ag "Rákóczi" + 1936. 2P Ag "Liszt" 2010-ben kiadott utánveret sor eredeti, kopott dísztokban, tanúsítvánnyal (11g/0.999/27mm) T:UNC / Hungary 1935. 2 Pengő Ag "Pázmány" + 1935. 2 Pengő Ag "Rákóczi" + 1936. 2 Pengő Ag "Liszt" restrike set from 2010 in original, worn case, with certificate (11g/0.999/27mm) C:UNC