30240.
43. Closed major auction
Hungarian commemorative medals and plaques
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Berán Lajos (1882-1943) 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem (70mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" double-sided gilt bronze comemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (70mm) C:XF worn gilding HP 1221.