30291.
43. Closed major auction
Hungarian commemorative medals and plaques
15 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Dr. Smidt Lajos" bronz emlékplakett, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "DR. SMIDT LAJOS - SEBÉSZ-ORVOS - 25 ÉVES GYŰJTŐI JUBILEUMA / ÉS ELSŐ SZOMBATHELYI - HADIKIÁLLÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1936" (60x49mm) T:AU patina, small edge error / Hungary 1936. "Lajos Smidt, Dr." bronze plaque. Sign.: Szilárd Sződy (60x49mm) C:XF patina, kis ph. TP 2778.