Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "FORTISSIMI EXERCITVS CONFOEDERATORVM DVCIBVS DE FALKENHAYN ET DE ARZ GRATAM IN MEMORIAM CIVITAS LIBERA REGIA MAROS-VÁSÁRHELY / IN MEMORIAM TRANSYLVANIAE AB IMMANI HOSTE VALACHO LIBERATAE - ANNO ALVTIS MDCCCCXVI" kétoldalas, fém plakett, jelzetlen Telcs Ede (65x55mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "FORTISSIMI EXERCITVS CONFOEDERATORVM DVCIBVS DE FALKENHAYN ET...
1942. "1942 Karácsony / M. Kir. Honvéd Gépkocsiszertártól hadbavonultak hozzátartozóinak karácsonya 1942. XII. 2[3]" kétoldalas hadifém emlékplakett. Szign.: Gebinger (55x74mm) T:XF ph., a dátum egyik számjegye lekaparva / Hungary 1942. "Christmas 1942 / Christmas of the families of soldiers of the Hungarian Royal Honvéd Veichle Depot" double-sided war metal plaque. Sign.: Gebinger (55x74mm) C:XF ...
1942. "Ukrajnai síkiképzés emlékére" egyoldalas hadifém katonai sport emlékérem (49x69mm) T:AU kis oxidáció / Hungary 1942. "In memory of the ski training in Ukraine" one-sided war metal military sports plaque (49x69mm) C:AU small corrosion
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Zománcozott bronz zászló alakú patrióta jelvény "MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 6." gyártói jelzéssel (21x14mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Enamelled bronze flag-shaped patriotic badge with makers mark "MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 6." (21x14mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Karácsony a harcztéren 1915" ezüstözött bronz emlékérem füllel. Szign.: KG (23mm) T:AU kopott ezüstözés Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph / Christmas on the Battlefield 1915" silver-plated bronze medallion with ear. Sign.: KG (23mm) C:AU worn silver plating
1916. "Ferencz József Magyarország Apostoli Királya - Bizalmam az ősi erényben - Világháború 1914-16" egyoldalas, hadifém jelvény (39x29mm) T:AU,XF / Hungary 1916. "Ferencz József Magyarország Apostoli Királya - Bizalmam az ősi erényben - Világháború 1914-16" one-sided war metal badge (39x29mm) C:AU,XF
1917. Nyitható magyar katonai dögcédula, belül belekarcolt szöveggel "HJR 17, 1903-2058" és a hozzá tartozó személyi papírral, melyen feltüntették az illető (Deutsch József) izraelita vallását (~33x58mm) T:XF / Hungary 1917. Dog tag with document in which indicating the person's (József Deutsch) Israelite religion, with inscription inside (HJR 17, 1903-2058) (~33x58mm) C:XF
1919. "Székely Hadosztály" sapkajelvénye (46x37mm) sorszámozott "2557" hátlappal T:XF kisebb zománchibák / Hungary 1919. "Székely Division" enamelled cap badge with "2557" serial number number on back (46x37mm) C:XF minor enamel errors
~1920. "A volt Cs. és Kir. Vasútezredbeliek Bajtársi Szövetsége 1914-1918" aranyozott, zománcozott bronz jelvény vasutas és címeres rátéttel "JEROUSCHEK BPEST. SEMMELWEIS U. 7" gyártói jelzéssel (41x56mm) T:AU,XF karc, patina / Hungary ~1920. "A volt Cs. és Kir. Vasútezredbeliek Bajtársi Szövetsége 1914-1918 (The Comrades Association of the former K.u.K. Railway Regiments 1914-1918)" gilt, enamele...
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
News
Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November
All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET