Classic paintongs and graphics

Number of items: 41

Udvardy Flóra (1880-?): Kislány kutyával. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm / oil on board, signed, framed
10012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
210,53
228,57
Minimum bid:
80 000 HUF
Ott Zoltán (1881-?): Nagymosás a Balaton partján. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10013.

Available for bidding
65 000 HUF
171,05
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
Károlyi Andor (1894-?): Mosónők. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben, hátoldalán Geberth budapesti képkeretező címkéjével. 51x41 cm / oil on board, signed, framed
10014.

Available for bidding
75 000 HUF
197,37
214,29
Minimum bid:
75 000 HUF
Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Családi tűzhely. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 60x80 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10015.

Available for bidding
90 000 HUF
236,84
257,14
Minimum bid:
90 000 HUF
Prohászka József (1886-1964): Kecskeméti utcarészlet, 1956. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán alföldi tanya vázlattal. Dekoratív fakeretben, 36,5×40 cm / oil on canvas, signed, with study on the reverse, framed
10016.

Available for bidding
55 000 HUF
144,74
157,14
Minimum bid:
55 000 HUF
Knopp Imre (1867-1945): Budapesti részlet (Bécsi kapu tér?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 66×54 cm / oil on canvas, signed, framed
10017.

Available for bidding
60 000 HUF
157,89
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán vakrámán és vásznon Szalmásy Zsigmond Képszalonja Budapest bélyegzésével (1930-35 körül). 40x50 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10018.

Available for bidding
280 000 HUF
736,84
800,00
Minimum bid:
280 000 HUF
Lotz Károly (1833-1904): Fürdőző nők, 1870. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: f Lotz K. 31×46 cm. Bellák Gábor művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével. Dekoratív, kopott fakeretben. / oil on board, signed, framed, with expertise by art historian Gábor Bellák
10019.

Available for bidding
1 200 000 HUF
3 157,89
3 428,57
Minimum bid:
1 200 000 HUF
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Tájkép. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: BÁV, 56. képaukció, 1981 december, 150. tétel (katalógus 15. oldal). Hátoldalán BÁV 56. aukció raglapjával és egyéb töredékes raglappal. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x75 cm / oli on wood, signed lower right, auctioned: BÁV 56th auction, 1981, lot 150, framed
10020.

Available for bidding
65 000 HUF
171,05
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
Mérő István (1888-1960): Lány napfényes udvaron. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm. / oil on canvas, signed, framed
10021.

Available for bidding
90 000 HUF
236,84
257,14
Minimum bid:
90 000 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Sétáló hölgy napernyővel, 1893. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Neogrády A 893). Üvegezett, sérült, fakeretben, 26×34 cm. Rendkívül korai munka a festő életművéből, 1893-ból! / watercolour on paper, signed and dated (Neogrády A 893). The painters very early work from 1893!
10022.

Neogrády Antal (1861-1942): Sétáló hölgy napernyővel, 1893. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Neogrády A 893). Üvegezett, sérült, fakeretben, 26×34 cm. Rendkívül korai munka a festő életművéből, 1893-ból! / watercolour on paper, signed and dated (Neogrády A 893). The painter's very early work from 1893!

Available for bidding
80 000 HUF
210,53
228,57
Minimum bid:
80 000 HUF
Nagy Ernő (1881-?): Hölgy a parkban. Olaj, vászon. jelezve balra lent: Ernst Nagy. 59x49 cm. Dekoratív fakeretben. Feltehetően a festő fiatalkori, Münchenben készült műve, amelyet német nyelven jelzett (Ernst Nagy) / oil on canvas, signed, framed
10023.

Available for bidding
42 000 HUF
110,53
120,00
Minimum bid:
42 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events