Classic paintongs and graphics

Number of items: 41

Gráber Margit (1896-1993): Asszonyok a kertben, 1920-as évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Graber). Hátoldalán Orsz. Képtár raglapjával. Javított. Sérült. 90×120,5 cm. / oil on canvas, signed lower right, damaged
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
1 447,37
1 571,43
Minimum bid:
550 000 HUF
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Női akt nyaklánccal. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 48×36 cm / oil on board, signed, framed
10001.

Available for bidding
70 000 HUF
184,21
200,00
Minimum bid:
70 000 HUF
Takáts Zoltán (1914-1983): A Zazar partja Felsőbányánál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm. Vakráma hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. / oil on canvas, signed, framed
10002.

Available for bidding
65 000 HUF
171,05
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Golgota, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 27,5×19,5 cm / etching on paper, signed, framed
10003.

Available for bidding
42 000 HUF
110,53
120,00
Minimum bid:
44 000 HUF
Koszta József (1861-1949): Kapualj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum Új Magyar Képtár bírálati címkével, 1483/1955 számmal. A bírálat szövege: Koszta József jelzett képe. 28×34 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, with Museum of Fine Arts Budapest jury label on the reverse. Framed.
10004.

Koszta József (1861-1949): Kapualj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum Új Magyar Képtár bírálati címkével, 1483/1955 számmal. A bírálat szövege: "Koszta József jelzett képe". 28×34 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, with Museum of Fine Arts Budapest jury label on the reverse. Framed.

Available for bidding
320 000 HUF
842,11
914,29
Minimum bid:
320 000 HUF
Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi, töredékes raglappal és BÁV címkékkel. Aukcionálva: BÁV, 71. művészeti képaukció, 1986, 173. tétel. Reprodukálva: BÁV, 71. művészeti képaukció, 1986, katalógus, oldalszám nélkül. 36,5×46 cm/ oil on wood, signed lower right, auctioned: BÁV, 71st auction, 1986, lot 173. Reproduced in the auction catalogue.
10005.

Available for bidding
110 000 HUF
289,47
314,29
Minimum bid:
110 000 HUF
Faragó Endre (1901-1943 körül): Kútnál, 1928. Olaj, vászon. Jelzev jobbra lent: Faragó 928. Fakeretben. 60x50,5 cm / oil on canvas, signed, framed
10006.

Available for bidding
260 000 HUF
684,21
742,86
Minimum bid:
260 000 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Ebédidő. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon kissé töredékes kiállítási raglapjaival és Elfried I. és Fia bélyegzésével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, with old exhibition label on the reverse, framed
10007.

Available for bidding
130 000 HUF
342,11
371,43
Minimum bid:
130 000 HUF
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kirándulók. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm / Pastell on paper, signed lower right, framed with glass.
10008.

Available for bidding
75 000 HUF
197,37
214,29
Minimum bid:
75 000 HUF
Basch Andor (1885-1944): Toscanai kastély, 1920. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 47×35,5 cm / oil on board, signed, framed
10009.

Available for bidding
95 000 HUF
250,00
271,43
Minimum bid:
95 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Liszt Ferenc (szecessziós női akt). Tus, papír. Jelezve középen lent. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 46x40 cm / Franz Liszt (Art nouveau nude), ink on paper, signed, in glazed frame. 46x40 cm
10010.

Available for bidding
190 000 HUF
500,00
542,86
Minimum bid:
190 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós allegorikus jelenet múzsával. Tus, papír. Jelezve középen jobbra lent. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 46x40 cm / Art nouveau scene, ink on paper, signed, in glazed frame. 46x40 cm
10011.

Available for bidding
190 000 HUF
500,00
542,86
Minimum bid:
190 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events