10037.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
650 000 HUF
1 683,94 EUR, 1 857,14 USD
Bene Géza (1900-1960): Táj. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán BÁV 93. decemberi aukció címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett keretben. 25x32 cm / oil on wood, signed lower right, framed