10008.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
75 000 HUF
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kirándulók. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm / Pastell on paper, signed lower right, framed with glass.