10010.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
190 000 HUF
9
Franz von Bayros (1866-1924): Liszt Ferenc (szecessziós női akt). Tus, papír. Jelezve középen lent. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 46x40 cm / Franz Liszt (Art nouveau nude), ink on paper, signed, in glazed frame. 46x40 cm