10034.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
850 000 HUF
2 202,07 EUR, 2 428,57 USD
Glatz Oszkár (1872-1958): Szőlőevő gyerekek, 1941. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán MNG 808/979 sz. bírálati címkéjével. Javított. 50×60 cm. Üvegezett, korabeli fakeretben. / Glatz Oszkár (1872-1958): Children eating grapes. Oil on canvas, signed lower right, with Hungarian National Gallery jury label 808/979 on the reverse. Restored. 47×63 cm. Framed