10000.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
550 000 HUF
1 424,87 EUR, 1 571,43 USD
Gráber Margit (1896-1993): Asszonyok a kertben, 1920-as évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Graber). Hátoldalán Orsz. Képtár raglapjával. Javított. Sérült. 90×120,5 cm. / oil on canvas, signed lower right, damaged