10014.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
75 000 HUF
10
Károlyi Andor (1894-?): Mosónők. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben, hátoldalán Geberth budapesti képkeretező címkéjével. 51x41 cm / oil on board, signed, framed