10017.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Knopp Imre (1867-1945): Budapesti részlet (Bécsi kapu tér?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 66×54 cm / oil on canvas, signed, framed