10004.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
320 000 HUF
Koszta József (1861-1949): Kapualj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. DekoratÃv fakeretben. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum Új Magyar Képtár bÃrálati cÃmkével, 1483/1955 számmal. A bÃrálat szövege: "Koszta József jelzett képe". 28×34 cm. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, with Museum of Fine Arts Budapest jury label on the reverse. Framed.