10020.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
65 000 HUF
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Tájkép. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: BÁV, 56. képaukció, 1981 december, 150. tétel (katalógus 15. oldal). Hátoldalán BÁV 56. aukció raglapjával és egyéb töredékes raglappal. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x75 cm / oli on wood, signed lower right, auctioned: BÁV 56th auction, 1981, lot 150, framed