10021.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
90 000 HUF
Mérő István (1888-1960): Lány napfényes udvaron. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm. / oil on canvas, signed, framed