10023.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Nagy Ernő (1881-?): Hölgy a parkban. Olaj, vászon. jelezve balra lent: Ernst Nagy. 59x49 cm. Dekoratív fakeretben. Feltehetően a festő fiatalkori, Münchenben készült műve, amelyet német nyelven jelzett (Ernst Nagy) / oil on canvas, signed, framed