10022.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Sétáló hölgy napernyővel, 1893. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Neogrády A 893). Üvegezett, sérült, fakeretben, 26×34 cm. Rendkívül korai munka a festő életművéből, 1893-ból! / watercolour on paper, signed and dated (Neogrády A 893). The painter's very early work from 1893!