10005.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
110 000 HUF
Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi, töredékes raglappal és BÁV címkékkel. Aukcionálva: BÁV, 71. művészeti képaukció, 1986, 173. tétel. Reprodukálva: BÁV, 71. művészeti képaukció, 1986, katalógus, oldalszám nélkül. 36,5×46 cm/ oil on wood, signed lower right, auctioned: BÁV, 71st auction, 1986, lot 173. Reproduced in the auction catalogue.