10013.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Ott Zoltán (1881-?): Nagymosás a Balaton partján. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed