10002.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Takáts Zoltán (1914-1983): A Zazar partja Felsőbányánál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm. Vakráma hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. / oil on canvas, signed, framed