10012.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Udvardy Flóra (1880-?): Kislány kutyával. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm / oil on board, signed, framed