10039.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
40 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Tiz rézkarc ex libris 1935. Berei Soó Rezső, Renato Fleri és Kardos László bevezetőivel. Debrecen, 1935, Debreceni Officina, (Lehotai Pál-ny.), 5 sztl. lev. + 10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a mappa oldalsó és felső "füle" leszakadt és az alsó sérült, a lapok és a táblák szélein kis sérüléssel, de a rézkarcokat nem érintik. Számozott (32./50) példány, alatta azonosítatlan aláírással. Rézkarc, papír, jelzett, cca 9x9 cm és 11x7 cm közötti méretben. Mappa: 28x23 cm. / 10 ex libris, etching on paper, all of them signed