10032.
43. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Vajda Zsigmond (1860-1931): Kisgyerek és cica az udvaron. Olaj, fatábla, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 16×21 cm / oil wood, signed, framed