10121.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női alakok. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 70×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Women. Pastell on paper, signed upper left. Framed 70×100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE