10102.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
Bartha László (1902-1998): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1966. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm / watercolour on paper, signed, framed