10130.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
500 000 HUF
1 295,34 EUR, 1 428,57 USD
Csáji Attila (1939-): Siratók. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fa vakkeretre tűzve. Fa keretben.70x100 cm