10150.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
65 000 HUF
Engel Tevan István (1936-1996): Sámson tette. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 33,5×43 cm / mixed technique on paper, signed lower right, framed