10123.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
48 000 HUF
Horkay István (1945): Hommage a Toulouse-Lautrec. Vegyes technika, kollázs, farost, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×50 cm / mixed technique and collage on paper, signed, framed