10117.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
50 000 HUF
Incze István (1905-1978): Gernyeszegi park nagy fái (Erdély), 1970-es évek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalán címkén feliratozott. 49×33,5 cm / oil on board, signed lower right, framed