10137.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
100 000 HUF
Jurie Matei (1968-): Vidéki ház (Kampen, Hollandia). Akril, vászon, jelezve hátoldalon: Jurie Matei A. N. 1968 "Case in Kampen" Olanda 1998. 77x57,5 cm, keretben, sérült. / House in Campen, Holland, acrylic on canvas