10159.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
65 000 HUF
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1971. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán számozott (III/2), apró felületi sérüléssel és néhány kevés apró folttal. 65x50 cm. Rendkívül ritka és korai alkotás az életműből, gyűjtői darab! / Screenprint on paper, signed, numbered (III/2) on the reverse, with minor surface damage on the reverse.