10066.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
60 000 HUF
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1997. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 900/363. Üvegezett fakeretben. 20×14,5 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 900/363. Framed with glass.