10134.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
420 000 HUF
1 088,08 EUR, 1 200,00 USD
Mácsai István (1922- 2005): Női hátakt, 1950. Olaj, vászon, jelezve balra lent (Mácsai 50). Hátoldalán Mácsai István autográf feliratával és korabeli, kissé töredékes cimkével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 90×71 cm. Az életmű egyik rendkívül korai, kivételesen szép és nagyméretű alkotása, becses gyűjtői darab! / Oil on canvas, signed, framed, with label on the reverse90×71 cm