10103.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
420 000 HUF
1 088,08 EUR, 1 200,00 USD
Maurer Dóra (1937-): Quod libet (Cím nélkül), 1990. Szitanyomat, fotó, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Maurer 90. Számozott: 132/160. 30x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Dóra Maurer: Quod libet (untitled), 1990. Screenprint, photo, collage on paper. Signed lower right: Maurer 90. Numbered: 132/160. 30x21,5 cm. Framed